Cтуденти ФФБС відвідали Державну казначейську службу України

Студенти першого курсу факультету фінансів та банківської справи, які навчаються за освітньою програмою "Управління державними фінансовими ресурсами", відвідали Державну казначейську службу України.

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела для студентів лекцію, під час якої детально ознайомила майбутніх фінансистів зі структурою бюджетної системи України, особливостями функціонування Казначейства та обслуговування розпорядників бюджетних коштів.

Студентам провели екскурсію до музею ДКСУ та його окремої експозиції, де розповіли про історію становлення казначейської справи починаючи з 1917 року та до сьогодення. Крім того, учасники зустрічі отримали можливість відвідати серверну Казначейства, де проводяться всі казначейські операції.

Студенти подякували за цікаву лекцію та висловили надію на співпрацю й надалі.

остання редакція 28.05.2019