КНТЕУ в Національному реєстрі рекордів України-2018

Протягом 4-6 жовтня в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувався Міжнародний фестиваль з кулінарного і кондитерського мистецтва "BESTCOOKFEST-2018".

Під час урочистого відкриття фестивалю на площі Конгрес-центру зібралося більше ніж 900 осіб, одягнених у спеціальний професійний одяг поварів та шефів - кітель.

За результатами підрахунку присутніх осіб на своєрідному "Параді шефів" КНТЕУ увійшов до Національного реєстру рекордів України, що засвідчено відповідним сертифікатом з номінацією "Найбільша кількість людей у формі кухарів на одній локації".

остання редакція 23.04.2020