Посол Республіки Туреччина в Україні пан Йонет Джан Тезель відвідав КНТЕУ

У межах Міжнародного фестивалю з кулінарного і кондитерського мистецтва "BestCookFest-2018", одним зі співорганізаторів якого є давній турецький партнер Егейська професійна асоціація шеф-кухарів EPAD, Київський національний торговельно-економічний університет відвідав Посол Республіки Туреччина в Україні пан Йонет Джан Тезель.

Пан посол виступив на урочистому відкритті фестивалю. У своїй промові пан Тезель подякував за запрошення, зазначивши, що для нього це велика честь відкривати гастрономічну подію світового рівня, а також побажав успіхів учасникам кулінарних змагань.

Наприкінці свого візиту пан посол став свідком "Параду шефів КНТЕУ", який увійшов до Національного реєстру рекордів України, що засвідчено відповідним сертифікатом із номінацією "Найбільша кількість людей у формі кухарів на одній локації".

остання редакція 08.10.2018
Vega