КНТЕУ на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі

З нагоди ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор, які з 6 по 18 жовтня приймає столиця Аргентини Буенос-Айрес, відбулися урочисті проводи українських спортсменів - 55 найсильніших юнаків України змагатимуться у 22-х видах спорту.

Усього в Буенос-Айресі змагатимуться 3998 юних атлетів з 206-ти країн планети віком 15-18 років, які розіграють 1250 нагород у 32-х видах спорту.

У баскетболі 3х3 бере участь два студенти КНТЕУ:

• Заєць Ілля - ФМТП 1 курс, 17 група,
  • Сидорук Олександр - ФТМ 1 курс, 12 група.

Наші хлопці в першому матчі перемогли команду Андорри з рахунком 22 : 5. Після першого ігрового дня Україна разом з Новою Зеландією очолюють групу В.

У другому матчі чоловіча збірна України U-18 з баскетболу 3х3 перемогла команду Бразилії з рахунком 22 : 15. За статистикою цього матчу хлопці отримали таку кількість очок: Заєць Ілля 5, Сидорук Олександр 4.

Наступні матчі наша чоловіча збірна зіграє 12 жовтня проти Венесуели (17:00) та проти Нової Зеландії (19:30).

Ми щиро вітаємо наших студентів-баскетболістів з таким значним успіхом на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх та їх тренера старшого викладача кафедри фізичної культури Єльцова Дениса Сергійовича.

І продовжуємо вболівати за них!

остання редакція 17.10.2018
Vega