logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

До КНТЕУ завітав ведучий телеканалу "Україна" Максим Сікора

Загальна інформація

На запрошення кафедри журналістики та реклами ведучий програми "Сьогодні" телеканалу "Україна" Максим Сікора провів майстер-клас, який відбувся 10 жовтня, присвячений темі "Сучасні новини: вибір вдалих тем і рейтинги" для студентів профільних спеціальностей Київського національного торговельно-економічного університету.

Зустріч відбулась у рамках освітньої ініціативи каналу "Україна" до свого 25-річчя, яка передбачає серію майстер-класів від ведучих для студентів журналістських спеціальностей по всій Україні.

Послухати про досвід і практичні поради професіонала зібралась чимала аудиторія, понад двісті студентів та викладачів.

Максим Сікора розповів молоді про джерела пошуку та реалізацію вдалих тем для інформаційного випуску новин, запоруку досягнення потрібного ефекту від глядача, а також порушив питання рейтингів та основних показників вимірювання успішності теми. Аудиторія дізналась про реальні практичні ситуації, що виникають у процесі телевиробництва.

Майстер-клас проходив у форматі активного діалогу, тож студенти та викладачі охоче ставили питання телеведучому. Зокрема, студентів найбільше цікавило, як правильно проводити інтерв’ю, які існують секрети викладу інформації в новинах та які навички необхідно здобути молодому поколінню, аби успішно реалізувати себе в журналістиці та телевиробництві, на що Максим Сікора коротко відповів: "Якщо ви талановитий – вас обов’язково помітять і оцінять ваші навички".

Лекція стала справжнім джерелом натхнення та мотивації для майбутніх фахівців журналістської галузі.

Знайди себе, заходь на сторінку кафедри у Facebook за детальним фотозвітом!

10.10.2018
433884
2116
остання редакція 17.10.2018
Vega