Аудит – професія майбутнього: відкрита лекція від представників компанії EY

Для студентів ФОАІС кафедрою фінансового аналізу та аудиту 10 жовтня 2018 року було організовано відкриту лекцію на тему "Аудит – професія майбутнього" за участю представників аудиторської компанії EY, яка є лідером світового ринку аудиторських послуг та входить до "Великої четвірки".

Максимець Єлизавета (керівник напряму рекрутменту та розвитку бренду роботодавця EY в Україні) та Цимбал Надія (аудитор EY в Україні) в своїх доповідях розглянули перспективи розвитку аудиту в Україні, можливості працевлаштування та кар’єри в EY, наводили практичні приклади зі сфери аудиту.

Завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту Назарова Каріна Олександрівна обговорила з представниками компанії можливість проходження практики та стажування студентів спеціалізації "Аудиторська діяльність" та інші аспекти співпраці між кафедрою та аудиторською компанією EY.

остання редакція 17.10.2018
Vega