logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Робочий візит ректора А. А. Мазаракі до Університету Парі-Ест Кретей (UPEC) у рамках програми Еразмус+

Загальна інформація

У рамках програми Еразмус+ ректор А. А. Мазаракі та проректор В. М. Сай 9-13 жовтня відвідали Університет Парі-Ест Кретей (UPEC) у Франції, з яким протягом останніх чотирьох років встановлено плідне співробітництво.

У межах візиту відбулася зустріч з керівництвом UPEC, на якій було обговорено низку освітніх питань щодо розвитку співпраці між університетами. Під час переговорів із проректором з міжнародних відносин Льоран Тевене (Leurent Thévenet), директором відділу міжнародних зв’язків Джоаною Бело (Joana Belo) та професором Б. Найман (Boris NAJMAN) було домовлено про розширення угоди між Університетом Парі-Ест Кретей та Київським національним торговельно-економічним університетом, яке буде засвідчено підписами вже в грудні 2018 р. Відповідно до неї, участь у спільних проектах стане можливою для більшого кола спеціальностей, окрім тих, що існують сьогодні, а саме: економіки, інформатики, кібернетики, технологій та безпеки харчування, математичного аналізу.

Протягом візиту ректор та проректор зустрілися з пані Мод Сір (Maude Sire), відповідальною особою Національного Еразмус офісу Франції, мали нагоду ознайомитись із заходами Erasmus Day, з лінгвістичним департаментом університету та його діяльністю, а також з організацією Job Day в UPEC.

Окрім того, вже наприкінці листопада очікуємо приїзд викладача UPEС Філіпа Адера (Philippe Adair) до КНТЕУ. Реалізація програми мобільності в особі студента UPEC відбудеться наступного навчального року.

13.10.2018
42265
857
остання редакція 20.10.2018
41100