logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит Посла Лівану до КНТЕУ

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет 16 жовтня 2018 року відвідав з візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Лівану в Україні - Алі Дахер  у супроводі  двох співробітників Посольства.

У процесі розмови ректора Мазаракі А. А., першого проректора з науково-педагогічної роботи Притульської Н. В. та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сая В. М. з Послом було обговорено низку питань про подальшу співпрацю, зокрема, про виступ Посла уже найближчим часом перед студентами та викладачами щодо розвитку економічних відносин між нашими країнами.

Також передбачається приїзд до КНТЕУ у квітні наступного року відомого державного діяча Лівану, колишнього Міністра економіки, одного з керівників Національного Банку цієї країни - Насера Саїді з циклом лекцій на магістерських програмах англійською мовою викладання.

Посол також висловив бажання ініціювати реальну співпрацю КНТЕУ з провідними університетами його країни - Ліванським національним університетом та університетом Сент-Джозеф, який є суто франкофонним.

Для гостей було організовано екскурсію по КНТЕУ. З цікавістю вони відвідали лабораторії ФТМ і ФРГТБ, Конгрес-Центр, ознайомились з технічним та освітянським потенціалом університету.

З високою оцінкою нашого навчального закладу та словами вдячності Посол Лівану та члени делегації залишили територію КНТЕУ.

16.10.2018
42265
1832
остання редакція 18.10.2018
42265