logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит представників Бамберзького університету (Німеччина)

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет 8 листопада 2018 року з офіційним візитом відвідала делегація Бамберзького університету (м. Бамберг, Німеччина) у складі: Андреаса Ває, директора міжнародного відділу, та Христини Павлюх, координатора міжнародних програм.

Метою візиту було проведення відбору студентів для участі в програмі Еразмус+ у ІІ семестрі 2018-2019 н.р., а також обговорення питань подальшої співпраці між КНТЕУ та Бамберзьким університетом.

Під час візиту А. Ває та Х. Павлюх поспілкувалися  з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П. Представники обох ЗВО обговорили питання реалізації спільного проекту Європейського Союзу Еразмус+ за напрямком КА1: "Навчальна (академічна) мобільність", а також можливість створення нових програм студентського обміну.

У процесі відбору було розглянуто досьє трьох студентів та проведено співбесіди, на яких у форматі діалогу кандидати на стипендію відповідали на питання щодо обраної спеціальності, сподівань від навчання в Німеччині, планів на найближче майбутнє і, найголовніше, засвідчили високий рівень англійської та німецької мов.

08.11.2018
42265
1111
остання редакція 09.11.2018
Vega