Студенти ФМТП зустрілись із заступником голови Шостого апеляційного адміністративного суду Євгеном Мєзєнцевим

Студенти факультету міжнародної торгівлі та права за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права зустрілись із заступником голови Шостого апеляційного адміністративного суду, суддею-спікером, колишнім членом Ради суддів України Євгеном Ігоровичем Мєзєнцевим.

Під час зустрічі, яка відбулася 9 листопада в КНТЕУ, суддею було розкрито багато актуальних питань, а саме:

• судова система України;
  • мета вивчення системи судоустрою;
  • юрисдикція 6 апеляційного адміністративного суду;
  • основа діяльності суду – здійснення правосуддя;
  • структура забезпечення розгляду судової справи;
  • хто забезпечує розгляд справ;
  • електронний суд;
  • корисні інформаційні ресурси.

Протягом зустрічі студенти ставили багато питань і отримували повні компетентні відповіді.

Також студентам була проведена інтерактивна екскурсія по судам Сполучених Штатів Америки. У рамках інтерактивної екскурсії студенти ознайомились із судовою системою, юрисдикцією, принципами діяльності судів Сполучених Штатів Америки.

Студенти КНТЕУ вдячні Євгену Ігоровичу Мєзєнцеву за дуже цікаву і пізнавальну зустріч!

остання редакція 29.05.2019