logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Викладачі КНТЕУ відвідали Десяту міжнародну виставку "Інноватика в сучасній освіті"

Загальна інформація

Сьогодення ставить перед викладачами закладів вищої освіти нові виклики, відповідати на які можливо, лише використовуючи новітні методики викладання та обмінюючись досвідом із колегами.

Саме тому викладачі кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ доцент Гуржій А. В. та старший викладач Запотоцька О. В. відвідали Десяту міжнародну виставку "Інноватика в сучасній освіті", на якій широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

Відвідування такого заходу дає можливість для обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, надає професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій у навчальний процес.

Під час проведення презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей обговорювались ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці з закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструвалися інноваційні розробки закладів освіти, наукових установ і підприємств.

10.11.2018
42265
629
остання редакція 29.05.2019
43220