logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Міжнародний cемінар-майстерня з викладання та досліджень проблематики ЄС та європейської інтеграції

Загальна інформація

Кафедрою міжнародних економічних відносин спільно з Українською асоціацією викладачів та дослідників європейської інтеграції в рамках проекту 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: "Enhanced Visibility of European Integration in Teaching and Research" за програмою Еразмус+ напряму ім. Жана Моне було проведено міжнародний семінар-майстерню з викладання та досліджень проблематики ЄС та європейської інтеграції для студентів І курсу освітнього ступеня "магістр" за  спеціалізацією "Міжнародна економіка", "Менеджмент ЗЕД", "Торговельний менеджмент" та "Фінансове посередництво", а також студентів освітнього ступеня "бакалавр" спеціалізації "Міжнародна економіка" та "Менеджмент ЗЕД".

Запрошений доповідач - проф. Жан-Марк Труй, кафедра Жана Моне "European Economic Integration and European Business Management", Школа менеджменту, Університет Бредфорда (Великобританія). Також пан Труй є директором сумісної магістерської програми європейського та міжнародного менеджменту Deusto/ Audencia /Bradford (EIBM) (Бредфорд, Великобританія), членом університетської асоціації сучасних європейських студій, Лондон.

Проведення семінару сприяло інтелектуальному діалогу на тему домінуючих уявлень і позицій стосовно ЄС і європейської інтеграції як в Україні, так і за її межами. Гість із задоволенням відповів на всі запитання молоді, яких, слід зауважити, було досить багато. Також проф. Жан-Марк Труй відвідав навчальні та лекційні аудиторії, приємно був вражений простором KNUTE HUB.

Дякуємо шановним гостям за візит. Сподіваємося на майбутню співпрацю.

12.11.2018
42265
853
остання редакція 13.11.2018
42265