logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ на "AzureDAY-2018 Ukraine"

Загальна інформація

Четвертий рік поспіль проходить щорічна неприбуткова подія української спільноти Microsoft Azure - конференція "AzureDAY-2018 Ukraine". "AzureDAY" – це зустріч технологій, людей, досвіду та професійного суспільства.

Викладачі кафедри програмної інженерії та кібербезпеки Криворучко О. В., Шестак Я. І., Десятко А. М., Жирова Т. О. та Котенко Н. О., а також студенти бакалаврату та магістеріуму спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення": Яремич В., Гелетуха О., Тихонов А., Ткешелашвілі Д., Смирнова А. - 10 листопада 2018 року відвідали цей захід.

На конференції розглядались питання про хмару Microsoft Azure, IOT, data engineering, ботів, AI, ICO та інше, а також проводились pre-con воркшопи для здобуття практичних навичок. Доповідачі та тренери конференції – це експерти з України та інших країн, переважно зі званням Microsoft MVP.

Досягнуто домовленість з Антоном Бойком, засновником та головним оператором української спільноти Microsoft Azure, про зустріч зі студентами КНТЕУ та участь у майбутніх конференціях. Пан Антон є технічним експертом Microsoft Azure, власником та організатором найпопулярніших конференцій Microsoft Azure в Україні: "Azure Day" і "Global Azure Bootcamp". Також досягнуто домовленість ще з двома спікерами заходу про співпрацю в освітньому середовищі:  Ігорем Леонтьєвим, фахівцем з питань стану архітектури Azure Io, та Олександром Краковецьким, фахівцем з питань Light Side of Microsoft: AI.

У рамках "Майстерні професійного зростання" заплановано зустрічі з провідними компаніями, як-от: Luxoft Ukraine, Ciklum  Dev-Pro, ELEKS, Wirex. Конференція була корисною як для викладачів, так і для студентів. Зустрічі з фахівцями-практиками завжди працюють на Ваш інтелект.

10.11.2018
42265
555
остання редакція 29.05.2019
43220