Зустріч із Євгеном Мазуром: "Сила, слово, вплив: комунікаційні технології – ключ до успіху"

У рамках авторського проекту РСС ФМТП "Поговоримо про..." відбулося заняття Школи ораторського мистецтва Євгена Мазура на тему "СИЛА, СЛОВО, ВПЛИВ: комунікаційні технології – ключ до успіху". Це повністю авторська програма майстер-класів, де ви точно зможете наповну розкрити свій потенціал!

Євген Мазур має 6-річний досвід роботи радіоведучим, є актором театру та кіно, спікером в Short lecturers, засновником та власником event-агентства, ведучим масштабних святкувань, зокрема фестивалю "ВидеоЖара" та багатьох національних урочистостей!

На заході наші студенти дізналися та отримали відповіді на такі питання:

• Яка важливість ораторських навичок у сучасному суспільстві?
  • Як поліпшити своє вміння володіти словом?
  • Які емоції треба вкладати в слово і як саме це робити?
  • Чому так важливо віддавати власну енергію оточуючим?

Взагалі, такого не очікували від зустрічі навіть організатори, адже все пройшло на УРА: гармонійне поєднання теорії та практики, яскраві емоції, живе спілкування та море задоволення – ось, що отримали учасники зустрічі "Поговоримо про..." після її завершення.

Слідкуйте за нашими анонсами, адже попереду ще більше цікавих зустрічей та тренінгів!

остання редакція 19.11.2018
Vega