Реклама чи журналістика? Євгенія Родіонова розповіла, чому на рекламному ринку є попит на спеціаліста з журналістськими навичками

На кафедрі журналістики та реклами відбулась відкрита лекція Євгенії Родіонової, СEO агентства "Content.UA". Зустріч відбулася 14 листопада 2018 року та була присвячена особливостям професій рекламника та маркетолога на сучасному ринку діджитал-комунікацій.

"Єдиний маркетинг сьогодні — це контент-маркетинг. Жодного просування не буде без якісного контенту. А в епоху роботів, до якої ми наближаємось, змагатись зі штучним інтелектом зможуть лише ті фахівці, які думають творчо і здатні давати людям живі емоції та цікаві історії", – ось, що розповіла студентам пані Євгенія.

Євгенія спілкується зі студентами КНТЕУ не вперше, і обов’язково завітає ще. Студенти та викладачі, присутні на лекції, були задоволені проведеною дискусією та чекають наступної зустрічі.

остання редакція 29.05.2019