Екскурсія до Верховної Ради України

Кафедра фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ 12 листопада 2018 року організувала для студентів екскурсію до Верховної Ради України.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією державотворення в Україні, архітектурою та обставинами будівництва найвищого законодавчого органу в країні. Побували в сесійній залі, де ухвалюють рішення парламентарі від імені народу.

Візит молодих людей відбувся за сприянням голови комітету в закордонних справах Ганни Гопко та викладача кафедри Ольги Романенко.

Взаємодія органів влади, науковців та молоді є дуже важливою на шляху до формування демократичних цінностей та усвідомлення ролі кожного громадянина у своїй країні.

В екскурсії взяли участь студенти, заступник декана ФОАІС Гордополова В. Ю. та доцент кафедри Романенко О. А. Дякуємо Ганні Гопко за співпрацю!

остання редакція 29.05.2019