Представники КНТЕУ на круглому столі "Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі" (м. Варшава)

Завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ д.ю.н., доцент Дешко Людмила Миколаївна 15 листопада 2018 року взяла участь у круглому столі "Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі" в рамках наукового стажування для освітян "Академічна доброчесність" (м. Варшава, Республіка Польща).

Під час круглого столу учасниками було обговорено питання поняття академічної доброчесності, плагіату, статистики академічного плагіату, його причин, способів боротьби, підтвердження новизни результатів наукового дослідження, якості наукових видань, ефективного використання програмного забезпечення для виявлення плагіату та ін. Участь у заході взяло понад 50 освітян, експерти компанії "Plagiat.pl".

остання редакція 19.11.2018
Vega