logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція для працівників Апарату Верховної Ради України "Державна політика і стратегічне управління"

Загальна інформація

Професор кафедри публічного управління та адміністрування Науменко Раїса Андріївна 13 листопада 2018 року в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції провела лекційне заняття з працівниками першого року роботи в Апараті Верховної Ради України на тему "Державна політика і стратегічне управління".

Звертаючись до слухачів, професор Науменко Раїса Андріївна підкреслила, що в умовах швидких змін у державотворчих процесах саме знання є запорукою професійного розвитку публічного службовця. Ефективність діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за словами лектора, залежить від ділових, патріотичних та морально-етичних якостей управлінців, їх спроможності приймати ефективні управлінські рішення та здатності компетентно вирішувати поставлені завдання.

Виступаючи перед цільовою аудиторією, Раїса Науменко ознайомила присутніх з принципами державної політики і стратегічного управління, підкреслила важливість використання європейського досвіду під час формування державної політики на засадах демократії. Цікава і корисна інформація щодо посилення механізмів впливу громадянського суспільства на взаємодію держави та бізнесу стала суттєвим доповненням до інтерпретації щодо прийняття стратегічних державно-управлінських рішень та пошуку робочих моделей, здатних оптимізувати політико-адміністративні заходи влади.

Лекція була насиченою, оскільки її тема наразі є надзвичайно актуальною. Усі охочі могли поставити запитання і взяти участь у дискусії.

13.11.2018
42265
624
остання редакція 29.05.2019
43220