Визначено фіналістів Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів "Бізнес-трамплін"

Завершився I етап Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів "Бізнес-трамплін". Усього на адресу конкурсу було направлено 64 проекти з різних закладів вищої освіти  міст України.

Відповідно до Положення про проведення  конкурсу, членами журі у складі викладачів провідних ЗВО, представників бізнес-спільноти, інвестиційних структур, бізнес-інкубаторів "YEP" та "Sikorsky Challenge" сформовано рейтингові списки кращих проектів.

Зокрема, визначено 20 кращих робіт у номінації "Комерційний проект" та  10  - у номінації "Cоціальний проект".

Відповідно до порядку проведення конкурсу, до участі у II (фінальному) етапі запрошуються 10 перших команд, які представили комерційні проекти і 5 перших команд, які представили соціальні проекти.

Фінальне змагання відбудеться 6 грудня 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, Україна, м. Київ, вул. Кіото, 19, про що учасники фіналу конкурсу будуть повідомлені особисто.

Дякуємо за участь! Бажаємо успіхів!

остання редакція 19.11.2018
Vega