День гостинності: майстер-клас "Розчини. Експрес-методи дослідження розчинів" для учнів Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського

У рамках співпраці КНТЕУ зі школами м. Києва кафедрою товарознавства, управління безпечністю та якістю, СНК "Start in Science" Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених 15 листопада 2018 року проведено день гостинності та майстер-клас для учнів Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського.

Модератор: ст. викл. Чикун Н. Ю.
Науковий консультант:  доцент, к.х.н. Пасальський Б. К.
Відповідальні від наукового клубу "Start in Science":  Долід Олександр, Каіка Єлизавета.

Відповідальна за організацію та проведення від Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського: заст. директора Хайруліна Тетяна Геннадіївна.

За доброю, багаторічною традицією учні старших класів колежу відвідали наш університет. Їх завжди зустрічаємо гостинно: проводимо екскурсію, готуємо "спільний урок", спілкуємося про інтереси студентів та майбутніх абітурієнтів. День гостинності розпочався зі спільного фото на майданчику вже улюбленої фотозони.

Старшокласники колежу ознайомились із сучасними аудиторіями та лабораторіями кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

Про напрями роботи кафедри учням розповіла завідувач кафедри професор, д.т.н. С. О. Белінська.

Доцент к.х.н. Пасальський Б. К. виказав сподівання, що результатом співпраці КНТЕУ і колежу буде нове поповнення студентської лави нашого славетного вищого навчального закладу. Координатор наукового клубу "Start in Science" Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ Долід Олександр ознайомив учнів з  організацією  наукової роботи студентів.

Активісти Максим Комарецький та Павло Сененко поділились зі старшокласниками своїми враженнями щодо умов навчання та НДР студентської молоді в КНТЕУ. Модератор події, керівник СНК "Start in Science" старший викладач Чикун Н. Ю. ознайомила присутніх з планом проведення майстер-класу. Доцент Пасальський Б. К. прочитав коротку ознайомчу лекцію "Розчини. Експрес-методи дослідження розчинів".

Учасники клубу виступили з презентаціями українською та англійською мовами, провели експериментальні дослідження розчинів, продемонстрували навички роботи із сучасними приладами.

У підготовці та проведенні майстер-класу "Розчини. Експрес-методи дослідження розчинів" взяли участь активісти клубу "Start in Science" студенти ФТМ: Бармін Богдан, Талько Ангеліна, Саранцева Олена, Долід Олександр, Волосян Кароліна, Боровик Валерія, Дяченко Єлизавета, Каіка Єлизавета - а також колежани.

Заступник директора колежу ім. В. О. Сухомлинського Хайруліна Т. Г. відзначила високий рівень мотивації щодо навчання в КНТЕУ, який студенти та викладачі передали старшокласникам.

Працюємо разом для нинішнього та майбутніх поколінь!

остання редакція 19.11.2018
Vega