logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч зі старшим аналітиком компанії "CIVITTA" Корнилюком Сергієм

Загальна інформація

На тематичну зустріч до студентів-магістрів I курсу англомовної групи спеціальності "Економіка підприємства", спеціалізації "Фінансовий менеджмент" на запрошення доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Багацької Катерини Володимирівни завітав старший аналітик компанії "CIVITTA" Корнилюк Сергій.

До зустрічі 15 листопада 2018 року також приєдналися викладачі та студенти Центру бізнес-тренінгу: доц. Лановська Г. І., доц. Сєрова Л. П., ст. викл. Мельник В. В., Тимошенко Ю. І. (співробітник ЦБТ), студенти 4 курсу спеціальності "Міжнародна економіка".

Лекція була присвячена темі управління бізнес-процесами в компаніях. Майстерність спікера, цікаві приклади реальних кейсів, нетривіальні завдання для аудиторії і запитання від зацікавлених слухачів перетворили лекцію на невимушене, але ефективне  інтерактивне спілкування між гостем і студентами. Студенти разом зі спікером та викладачами не лише ознайомлювалися з цікавими бізнес-кейсами, а й обговорювали актуальні проблеми майбутнього економічних професій, роботизації і зміни структури ринку праці та розмірковували над необхідністю розвитку навичок дизайн-мислення  як ефективної переваги людини над штучним інтелектом.

Приємним сюрпризом стала пропозиція від Сергія подавати резюме до компанії "CIVITTA" і випробувати майбутнім економістам свої сили на ниві управлінського консалтингу.

15.11.2018
42265
504
остання редакція 29.05.2019
43220