День гостинності в школі-інтернаті м. Києва

Час невпинно біжить вперед… і вже знову абітурієнти стоять перед вибором вищого закладу освіти! Спільно з батьками учнів викладачі кафедри менеджменту вкотре сприяють вирішенню випускниками шкіл місця отримання вищої освіти завдяки проведенню профорієнтаційної роботи.

У рамках програми профорієнтації КНТЕУ 15 листопада 2018 року в загальноосвітній школі-інтернаті №4  І-ІІІ ступеня м. Києва відбувся день гостинності. Під час зустрічі зі школярами доцент кафедри менеджменту Вікторія Валентинівна Хмурова спільно зі студентами КНТЕУ II курсу освітньо-професійної програми "Менеджмент організацій" розповіли про особливості навчання в університеті, зокрема на кафедрі менеджменту, а майбутнім абітурієнтам було презентовано зміст програм першого рівня освіти "Бакалавр".

Сподіваємося, що надалі у школярів – випускників школи-інтернату буде ще багато цікавих та яскравих подій, зокрема як студентів КНТЕУ. Запрошуємо всіх охочих на навчання!

остання редакція 29.05.2019