Студенти ФТМ відвідали 121 школу з виїзними днями гостинності!

На етапі третього місяця навчання студенти факультету торгівлі та маркетингу відвідали вже 121 школу України з метою профорієнтаційного залучення майбутніх вступників.

Зустрічі були інформативними, потенційні студенти отримали максимум знань про вступ до нашого ЗВО. Студенти презентували факультети, спеціальності, правила прийому, розповіли про навчальне, творче, спортивне життя. Школярі мали змогу побачити відеопрезентацію університету і, звичайно ж, почути з перших вуст про яскраве студентське життя. Наразі вони вже можуть почати розставляти пріоритети, а також замислюватися, де і з ким провести свої кращі роки!

Чекаємо всіх на Дні відкритих дверей, який відбудеться 24 листопада.

Вступнику-2019, чекаємо саме на тебе!

Борисов Дмитро, студент 1 курсу 6 групи ФТМ

остання редакція 02.06.2020