Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю провели виїзний день гостинності

Викладачами кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю 14 листопада 2018 року було проведено Виїзний День гостинності для учнів школи І-ІІІ ступенів № 147 міста Києва.

Зустріч розпочалася із розповіді доцента кафедри Раїси Степанівни Дончевської про особливості майбутньої вступної кампанії, переваги навчання в КНТЕУ, організацію  навчального процесу та культурного дозвілля студентів, характеристики спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців, зокрема "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", перспективи подальшого працевлаштування випускників, а також запросила учнів на курси підготовки до ЗНО. Учням було роздано інформаційні буклети про університет та спеціалізації з переліком предметів необхідних для складання ЗНО.

У рамках зустрічі доцентом кафедри Олександрою Віталіївною Бабій було проведено майстер-клас "Гід по етикетці" під час якого учні дізнались про значення різних позначок та знаків, що часто містяться на маркуванні. Старшокласники активно брали участь у обговоренні, задавали питання та цікавились інформацією про товари, що дозволить їм обрати якісні та безпечні продукти.

Майбутні вступники висловили щиру вдячність за цікавий та змістовний день гостинності.

Дякуємо керівництву школи І-ІІІ ступенів № 147 за організацію зустрічі, а випускникам школи бажаємо обрати свою майбутню професію та вдало скласти ЗНО!

Запрошуємо на День відкритих дверей 24 листопада 2018 року.

Будемо раді Вас бачити студентами КНТЕУ!

остання редакція 02.06.2020