logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю провели виїзний день гостинності

Загальна інформація

Викладачами кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю 14 листопада 2018 року було проведено Виїзний День гостинності для учнів школи І-ІІІ ступенів № 147 міста Києва.

Зустріч розпочалася із розповіді доцента кафедри Раїси Степанівни Дончевської про особливості майбутньої вступної кампанії, переваги навчання в КНТЕУ, організацію  навчального процесу та культурного дозвілля студентів, характеристики спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців, зокрема "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", перспективи подальшого працевлаштування випускників, а також запросила учнів на курси підготовки до ЗНО. Учням було роздано інформаційні буклети про університет та спеціалізації з переліком предметів необхідних для складання ЗНО.

У рамках зустрічі доцентом кафедри Олександрою Віталіївною Бабій було проведено майстер-клас "Гід по етикетці" під час якого учні дізнались про значення різних позначок та знаків, що часто містяться на маркуванні. Старшокласники активно брали участь у обговоренні, задавали питання та цікавились інформацією про товари, що дозволить їм обрати якісні та безпечні продукти.

Майбутні вступники висловили щиру вдячність за цікавий та змістовний день гостинності.

Дякуємо керівництву школи І-ІІІ ступенів № 147 за організацію зустрічі, а випускникам школи бажаємо обрати свою майбутню професію та вдало скласти ЗНО!

 Запрошуємо на День відкритих дверей 24 листопада 2018 року.

Будемо раді Вас бачити студентами КНТЕУ!

14.11.2018
42265
519
остання редакція 29.05.2019
43220