Меморандум про співпрацю з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ)

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Асоціацією "Незалежна асоціація банків України" (НАБУ).

Меморандум підписали ректор Анатолій Мазаракі та виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова.

У заході взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В., проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В. М., декан ФФБС Канєва Т. В., директор Центру розвитку кар’єри Назаренко О. Г., викладачі і студенти факультету фінансів та банківської справи. Від Асоціації "Незалежна асоціація банків України" - керівник Юридичної служби Ніна Свістула.

Модератором заходу була перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Притульська.

З вітальним словом до присутніх звернулись Анатолій Мазаракі та виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова.

Анатолій Антонович подякував новим партнерам та підкреслив, що реалізація даного меморандуму надасть низку можливостей для реалізації навчального та наукового потенціалу студентства, розробки навчальних планів, які викликані потребами часу. А також привітав студентів із Міжнародним днем студента, побажав успіхів та реалізації власних задумів.

Олена Анатоліївна висловила взаємні слова вдячності, поділилась планами НАБУ щодо трансформації банківського сектору та закликала студентів цілеспрямовано реалізовувати свої амбіції.

"Незалежна асоціація банків України" стала зовнішнім партнером освітніх програм за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціалізацією "Банківська справа" освітніх ступенів "бакалавр", "магістр". І першим кроком у реалізації підписаного меморандуму є проведення виїзного захисту випускних кваліфікаційних робіт студентів 3 грудня 2018 року.

Ініціатором налагодження співпраці є факультет фінансів та банківської справи та кафедра банківської справи КНТЕУ.

1900
остання редакція 19.11.2018