logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція "The DIGITAL INVASION. Льодовий період для банківських динозаврів"

Загальна інформація

Відбулась лекція голови Наглядової ради АТ "АльтБанк", засновника компанії AVIGO Consulting Горбачова Віктора Михайловича на тему "The DIGITAL INVASION. Льодовий період для банківських динозаврів".

Віктор Михайлович має багаторічний досвід роботи на керівних посадах у банківській сфері, тому йому було чим поділитись зі студентством.

Лекція проводилась за ініціативи кафедри банківської справи для студентів факультету фінансів та банківської справи, майбутніх банкірів, фінансистів, що змушені будуть працювати в нових реаліях - в умовах активного використання діджитал-технологій та зміни поведінки споживачів банківських послуг, коли основу клієнтської бази становитимуть представники покоління Z.

Лектор визначив основні фактори, що вплинули на впровадження цифрових технологій у фінансовій сфері, за допомогою порівняння технологій традиційних та цифрових банків визначив особливості надання послуг та впливу на клієнтів. Розповів про роботу ботів та "полювання" за клієнтами, визначення портрету клієнта та його потреб. Крім того, він підкреслив особливості нормативно-правового регулювання цифрового банкінгу, перспективи запровадження в Україні цифрового банкінгу, нео-банків, челенджер-банків. Порівняв специфіку роботи Мonobank та AltBank.

Лекція викликала неабиякий інтерес у студентів, оскільки супроводжувалась цікавою презентацією, а також порадами банкіра щодо вміння захисти свої дані в соціальних та інтернет-мережах, а також акценті на книги, з якими варто познайомитись для того, щоб стати успішним банкіром у цифрову еру.

На лекції були присутні викладачі кафедри банківської справи – доцент Сидоренко В. А. та ст. викладач Нетребчук Л. О.

14.11.2018
42265
563
остання редакція 29.05.2019
43220