Як обрати якісний товар розповіла професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко О. В. в ефірах популярних телепередач

Відбулись зйомки низки телепередач за участю професора кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олени Володимирівни.

Незабаром глядачі ТРК "Київ" зможуть дізнатись як обрати якісну лососеву ікру в телепередачі "Якiсне життя".

Найближчий сюжет програми "Ранок з Україною" ТРК "Україна" буде присвячений мороженій рибі і рекомендаціям, яким варто слідувати, щоб обрати смачний та корисний товар. Також глядачі дізнаються чому на прилавках так багато риби, що може не лише зіпсувати смак страви, а й нашкодити здоров’ю споживача.

У "Фактах тижня" на "ICTV" Олена Володимирівна разом зі зйомочною командою аналізували склад кавових напоїв у стіках та можливий негативний вплив його компонентів на організм людини.

Викладачі кафедри постійно беруть участь у зйомках телепередач, розповідаючи споживачам про вплив різних харчових продуктів на здоров’я людини та важливість свідомого вибору якісних та корисних продуктів.

18.11.2018
остання редакція 21.11.2018