logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне заняття на логістичний склад ТОВ "МЕРІ Кей (Україна) Лімітед"

Загальна інформація

Представники кафедри торговельного підприємництва та логістики разом зі студентами 4 курсу 19 листопада 2018 року  відвідали логістичний склад ТОВ "МЕРІ Кей (Україна) Лімітед".

Відвідувачі мали змогу на власні очі побачити сучасний автоматизований склад класу "А". Оглядове заняття провів менеджер складу Сергій Золотар, який розповів про місію підприємства, його досягнення та стратегії розвитку.

Протягом заняття здобувачі вищої освіти та викладачі ознайомилися із зонуванням складського об’єкта, специфікою логістичного процесу, зокрема комплектування партій відправки за замовленням клієнтів, основними характеристиками обладнання для зберігання, переміщення та комплектування товарів.

Студенти скористалися нагодою поставити цікаві запитання про процеси, які відбуваються на складі, та отримали змістовні відповіді.

Кафедра торговельного підприємництва та логістики вдячна ТОВ "МЕРІ Кей (Україна) Лімітед", зокрема генеральному директору Вікторії Зорі-Яценко та директору УАПП Надії Бедричук за співпрацю та активну участь в організації освітнього процесу.

19.11.2018
42265
508
остання редакція 29.05.2019
43220