Студенти ФЕМП відвідали наймасштабніший у Європі завод "Кока-кола"

Студенти ФЕМП ІІІ курсу спеціальності 051 "Економіка" спеціалізації "Фінанси підприємства" в рамках дисципліни "Економіка підприємства" під керівництвом к.е.н., доцента Андрєєвої В. Г. та к.е.н., доцента Лановської Г.  І. 20 листопада 2018 року відвідали наймасштабніший у Європі завод "Кока-кола".

Протягом екскурсії студенти мали унікальну можливість ознайомитись із виробничими потужностями підприємства, із встановленням нової лінії виробництва, інноваційними розробками підприємства, фінансовим та організаційним механізмом забезпечення переходу до економіки замкненого циклу та основними аспектами розвитку компанії відповідно до змін уподобань споживачів та очікувань співвласників компанії.

остання редакція 21.11.2018