Урочисте вручення Державної премії України в галузі науки і техніки

У Національній академії наук України 20 листопада 2018 року відбулось урочисте вручення Державної премії України в галузі науки і техніки: Чугунову Ігорю Яковичу, доктору економічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, завідувачу кафедри фінансів КНТЕУ, Блакиті Ганні Владиславівні, доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ, Запатріній Ірині Вікторовні, доктору економічних наук, професору, директору Науково-дослідного фінансового інституту КНТЕУ, Квачу Ярославу Петровичу, доктору економічних наук, професору, директорові Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету - за наукову роботу "Інституційна трансформація фінансово-економічної системи України в умовах глобалізації" (автори: Сіденко В. Р., чл.-к., Скрипниченко М. І., чл.-к., Пономаренко В. С., д.е.н., Чугунов І. Я., д.е.н., Луніна І. О., д.е.н., Блакита Г. В., д.е.н., Запатріна І. В., д.е.н., Квач Я. П., д.е.н.) відповідно до Указу Президента України від 19.05.2018 р. №138/2018 "Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року".

Вітаємо шановного Ігоря Яковича та колектив авторів і бажаємо наукових здобутків, натхнення, подальших успіхів та звершень!

остання редакція 26.11.2018