Студент КНТЕУ здобув перемогу на чемпіонаті України з армрестлінгу

Студент ФФБС 5 курсу Роман Греченюк повернувся з перемогою на Чемпіонаті України з армрестлінгу (боротьба на руках), який проходив 18 листопада 2018 року у Полтаві.

У ваговій категорії 85 кг він виборов золоту медаль в боротьбі на праву руку і бронзову медаль у боротьбі на ліву руку.

Дякуємо тренерам - старшим викладачам кафедри фізичної культури Черепову О. В., Пивоварову А. А. за підготовку спортсмена.

Вітаємо нашого чемпіона, бажаємо нових перемог та успіхів у навчанні.

18.11.2018
остання редакція 22.11.2018