Проект #GlobalMentoryInstitute: відкрита зустріч з CEO Inkerman Ukraine Анною Горкун

Вже традиційно у Вівторок, в межах проекту #GlobalMentoryInstitute відбулась відкрита зустріч з Генеральним директором компанії INKERMAN UKRAINEАнною Горкун.

Неймовірно тепла та душевна атмосфера – стали головними ознаками зустрічі студентів з Анною 20 листопада 2018 року. Під час лекції гостя не тільки поділилась професійними секретами управління глобальним бізнесом в епоху змін, але й розповіла про власний життєвий шлях та становлення її як особистості, управлінця, ТОР-менеджера.

А прониклива розповідь Анни про виноробство і розвиток бізнесу в умовах кризи - не залишили байдужим жодного присутнього в аудиторії!

Після відкритої лекції Анна також провела авторський майстер-клас.

Під час нього студенти на основі кейсів компаній з реального сектору економіки визначали важливість впливу ключових стейкхолдерів на діяльність бізнес-компаній, а також опановували навички побудови балансу та взаємовигідної співпраці ТОР-менеджменту компаній та їх стейкхолдерів з метою зміцнення стійкості бізнесу в умовах ринкової нестабільності.

Найбільш активні студенти були відзначені спікером корпоративними подарунками від компанії INKERMAN UKRAINE.

остання редакція 22.11.2018