logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Логістичний квест "Quest’ O’ Logistic" від кафедри торговельного підприємництва та логістики

Загальна інформація

У рамках Європейських днів торгівлі кафедрою торговельного підприємництва та логістики 22 листопада 2018 року було проведено логістичний квест "Quest’ O’ Logistic", чим акцентовано на невід’ємній складовій процесу здійснення торговельної діяльності.

Відчути себе логістами і перевірити свою кмітливість та винахідливість спробували студенти спеціалізацій "Товарознавство та комерційна логістика", "Організація оптової та роздрібної торгівлі" та, що неочікувано і приємно, "Управління безпечністю та якістю товарів".

Тимчасом як більшість студентів смакували ароматну каву в кав'ярнях КНТЕУ, чотири команди-учасниці з неймовірним азартом розпочали гру. Дух конкуренції та бажання команд доставити товар споживачу (відповідно 7Rs) дозволили виконати всі завдання квесту  без жодної підказки і з різницею у виконанні менше ніж 1 хвилина.

У рамках проведення квесту якість товару, який необхідно було доставити, допомогли перевірити на кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю, місце доставки учасники вправно дізнались самі, знайшовши і зчитавши необхідний QR-код.  

Споживачем, який чекав і вчасно отримав свій товар, була завідувач кафедри торговельного підприємництва та логістики Ільченко Наталія Борисівна, яка подякувала студентам за активну участь та злагоджену роботу в команді й нагородила подарунками всіх учасників.

22.11.2018
42265
829
остання редакція 29.05.2019
43220