logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День відкритих дверей у КНТЕУ

Загальна інформація

Традиційно в останню суботу листопада Київський національний торговельно-економічний університет гостинно відчинив свої двері для майбутніх вступників, їх батьків та гостей.

Знову наповнена тепла, затишна актова зала зорієнтованих на КНТЕУ вступників-2019, які скористалися можливістю не лише ознайомитись з університетом, поспілкуватись із деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, членами Приймальної комісії та студентами, а й на власні очі побачити університет, до якого мріють вступати.

Презентувала КНТЕУ студентка магістратури Понкратова Даря, яка була модератором і передала атмосферу доброзичливості, толерантності, поваги в рідній Альма-матер.

Факультети, освітні ступені, спеціальності (спеціалізації) та всеукраїнські олімпіади КНТЕУ зі спеціальностей «Системний аналіз» та «Харчові технології» яскраво і лаконічно презентували декани:

  • факультет обліку, аудиту та інформаційних систем, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Харченко Олександр Анатолійович;
  • факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, доктор економічних наук, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Ведмідь Надія Іванівна;
  • факультет торгівлі та маркетингу, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Осика Віктор Анатолійович
  • факультет економіки, менеджменту та психології, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики Міняйло Олександр Іванович;
  • факультет міжнародної торгівлі та права, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного приватного,  комерційного та цивільного права Пальчук Петро Миколайович;
  • заступник декана факультету фінансів та банківської справи, старший викладач кафедри фінансів Пелешко Надія Михайлівна.

З особливостями навчання студентів КНТЕУ за кордоном та перспективою їх участі в програмах подвійного дипломування з провідними європейськими закладами освіти ознайомила присутніх директор Центру європейської освіти, кандидат економічних наук, доцент Дупляк Тетяна Петрівна.

Атмосферу яскравого, феєричного студентського життя та культурного дозвілля презентував голова ради студентського самоврядування Ратинський Лев і запросив на фінал креатив-батлу «Рекламний полігон». А також оголосив конкурс для вступників: необхідно зробити фото на території кампусу КНТЕУ біля Біг Бену, Ейфелевої вежі або букв «I Love KNUTE» та розмістити в соціальній мережі Instagram із хештегом #ЯвступникКНТЕУ. У конкурсі буде аж три переможці, кожен отримає подарунок із символікою університету, а головний переможець стане власником набору першокурсника.

Особливості вступної кампанії 2019 року відповідно до затверджених Міністерством освіти і науки України та Міністерством юстиції України Умов прийому презентувала відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та митної справи Глушкова Тетяна Геннадіївна, зазначивши, що навчання в КНТЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Присутні отримали вичерпну інформацію на актуальні питання: перелік спеціальностей (спеціалізацій) за освітніми ступенями, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; особливості розрахунку конкурсного балу з урахуванням участі у всеукраїнських олімпіадах КНТЕУ, галузевого та сільського коефіцієнтів;  про умови участі у конкурсному відборі на здобуття вищої освіти тощо.

Змістовними, цікавими для гостей були екскурсії по університету, вступники охоче відвідали майстер-класи та презентації кафедр, які проводилися на відповідних локаціях факультетів у спеціалізованих лабораторіях, технічно оснащених аудиторіях, бібліотеці, гуртожитках, спортивних манежах, тренажерній залі, території кампусу.

Зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до родини найкращого закладу вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету!!!

Чекаємо на Вступі-2019!!!

24.11.2018
42265
1680
остання редакція 26.11.2018
Vega