Зустріч студентів кафедри фінансів із керівництвом Державної аудиторської служби України

Cтуденти 4-5 курсів кафедри фінансів спеціалізації "Державні  фінанси" 22 листопада відвідали Державну аудиторську службу України.

Студенти зустрілися з головою Державної аудиторської служби України Гавриловою Лідією Володимирівною, яка розповіла про основні завдання та функції органів Служби, впроваджені інструменти державного фінансового контролю, види аудиту і напрями їх розвитку.

Перед студентами виступили Вашека Галина Володимирівна, заступник голови Державної аудиторської служби України, яка звернула увагу на історичні аспекти виникнення державного фінансового контролю, зарубіжний досвід функціонування органів державного фінансового контролю, а також Дегтярьов Володимир Миколайович - директор Департаменту контролю в аграрній галузі, екології та природокористування, який розповів про ефективне і цільове використання бюджетних коштів в галузі екології, лісових ресурсів.

Під час зустрічі студенти активно брали участь у дискусії, ставили питання, цікавилися практичними аспектами роботи.

Чудовим завершення зустрічі стала екскурсія музеєм Державної аудиторської служби України для студентів від голови Служби Гаврилової Лідії Володимирівни.

остання редакція 26.11.2018
Vega