Студентка ФМТП КНТЕУ на Міжнародному студентському олімпійському форумі (Мінськ, Білорусь)

У Мінську 22 листопада 2018 року пройшов Міжнародний студентський олімпійський форум "Олімпійський рух, студентський спорт, комунікації та освіта".

Проблемно-тематичні напрямки роботи:

• олімпійський рух у сучасному світі;
  • олімпійські цінності і їх просування;
  • соціокультурна комунікація та розвиток олімпізму в умовах глобалізації;
  • спортивна медицина;
  • роль спорту в реалізації цінностей сталого розвитку;
  • олімпійська освіта, культура і спадщина;
  • тенденції та потенціал спортивно-подієвого туризму;
  • перспективи і проблеми розвитку спорту вищих досягнень.

З доповіддю від КНТЕУ виступила Павлишина Катерина Ігорівна, студентка ФМТП (ІІ курс 4 група).

Науковий керівник: олімпійська чемпіонка, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної культури Самоленко Тетяна Володимирівна.

остання редакція 26.11.2018
Vega