logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентський науковий круглий стіл "Бухгалтерський облік та оподаткування в Україні: стан та перспективи розвитку"

Загальна інформація

Кафедрою обліку та оподаткування 29 листопада 2018 року було проведено студентський  науковий  круглий стіл  на тему "Бухгалтерський облік та оподаткування в Україні: стан та перспективи розвитку".

З вітальним  словом до учасників круглого столу звернулися декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем  к.т.н. Харченко О. А., заст. завідувача кафедри обліку та оподаткування к.е.н. Прокопова О. М. та менеджер зав’язків з громадкістю газети "Все про бухгалтерський облік" Сторожук О. Ю., які відзначили важливість науково-дослідної роботи студентів як фактору удосконалення системи підготовки фахівців та професійного зростання.

Під час круглого столу темами для обговорення стали: напрямки застосування професійних знань зі сфери бухгалтерського  обліку в сучасному бізнес-середовищі, міжнародні стандарти обліку та звітності в діяльності суб’єктів господарювання, практика ведення фінансового та управлінського обліку суб’єктами господарювання, оподаткування їх діяльності.

У роботі круглого столу взяли участь представники департаменту фінансового консалтингу "Grant Thornton Ukraine"  ст. менеджер Журавель О. Є. та менеджер Дяденко М. С. (випускник кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ), студенти спеціальності "Облік та оподаткування", студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, викладачі кафедри Шаповалова А. П., Король С. Я., Прокопова О. М., Ромашко О. М., Кияшко О. М., Кузуб М. В., Августова О. О., Зябченкова Г. В., Григоренко О. С.

29.11.2018
433884
852
остання редакція 03.12.2018
Vega