університет

На ФФБС пройшли успішні захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів

На факультеті фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету 5 грудня 2018 року пройшли успішні захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів.

Захист робіт проходив у формі активної та змістовної наукової дискусії з фокусом на актуальні наукові та практичні питання в змістовній сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Голови екзаменаційних комісій відзначили високий рівень підготовки студентів. Більшість робіт захищено на відмінно.

У стінах партнера КНТЕУ – Незалежної асоціації банків України (НАБУ) кафедрою банківської справи 3 грудня 2018 року було проведено Виїзне засідання екзаменаційної комісії кафедри банківської справи щодо захисту випускних кваліфікаційних робіт студентів освітньої програми "Банківська справа".

У стінах Офісу великих платників податків ДФС вкотре пройшов успішний захист випускних кваліфікаційних робіт для студентів кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету.

Захист проходив 4 грудня 2018 року у формі активної та змістовної наукової дискусії з фокусом на актуальні практичні питання у сфері адміністрування податків.

остання редакція 07.12.2018