logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

На ФФБС пройшли успішні захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів

Загальна інформація

На факультеті фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету 5 грудня 2018 року відбулись успішні захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів.

Захист робіт проходив у формі активної та змістовної наукової дискусії з фокусом на актуальні наукові та практичні питання в змістовній сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Голови екзаменаційних комісій відзначили високий рівень підготовки студентів. Більшість робіт захищено на відмінно.


У стінах партнера КНТЕУ – Незалежної асоціації банків України (НАБУ) кафедрою банківської справи 3 грудня 2018 року було проведено виїзне засідання екзаменаційної комісії кафедри банківської справи щодо захисту випускних кваліфікаційних робіт студентів освітньої програми "Банківська справа".


У стінах Офісу великих платників податків ДФС вкотре пройшов успішний захист випускних кваліфікаційних робіт для студентів кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету.

Захист проходив 4 грудня 2018 року у формі активної та змістовної наукової дискусії з фокусом на актуальні практичні питання у сфері адміністрування податків.

05.12.2018
42265
683
остання редакція 29.05.2019
43220