Збірна КНТЕУ з баскетболу здобула Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва

У спортивному комплексі НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд закладів вищої освіти за Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Змагання проводяться 19 років поспіль. Турнір став традиційним і здобув заслужену популярність серед прихильників студентського баскетболу столиці. У сезоні 2018 року взяли участь понад 150 студентів із 10 збірних команд провідних закладів вищої освіти столиці. Команда КНТЕУ традиційно взяла участь у цих змаганнях.

Головний трофей турніру розіграли команди Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” та Київського національного торговельно-економічного університету (тренер команди – Єльцов Денис Сергійович). Свято студентського баскетболу завершилося перемогою наших студентів. Збірна КНТЕУ перемогла з рахунком «115:95»!

Кращим гравцем турніру визнано гравця нашої збірної – Сидорука Олександра.

Вітаємо збірну команду КНТЕУ з баскетболу з перемогою! Ми висловлюємо вдячність за підготовку спортсменів тренеру, старшому викладачу кафедри фізичної культури Єльцову Денису Сергійовичу.

З феєричною перемогою друзі!

Бажаємо нових вражаючих звершень!

Статистика матчу
КНТЕУ – НТУУ(КПІ) "115:95"

1 період ( 22:25 ); 2 період ( 35:23 ); 3 період ( 28:25 ); 4 період ( 30:22 ).

• Кушманцев Г. ФТМ 1-8  - 23 очки,
  • Сидорук О. ФТМ 1-12 – 22 очки,