Перемога на Всеукраїнському фестивалі шкільних та студентських груп підтримки "Ukraine Cheer Cup-2018"

Збірна команда з аеробіки ФМТП гідно представила КНТЕУ та отримала абсолютну перемогу на Всеукраїнському фестивалі шкільних та студентських груп підтримки "Ukraine Cheer Cup-2018".

Дівчата отримали кубок чемпіонів! Танцювальна програма була представлена в номінації Cheer Dance Show, де дозволяється виконання динамічних підтримок та гімнастичних трюків. У змаганнях брали участь представники  різних вікових груп та рівнів підготовки.

Вітаємо з перемогою збірну команду у складі:

• Гостєва Аліна, студентка 2 курсу,
  • Кобиляцька Владлена, студентка 3 курсу,
  • Павлик Карина, студентка 3 курсу,
  • Сержанова Вікторія, студентка 3 курсу,
  • Іванюк Марія, студентка 3 курсу,
  • Філоненко Марія-Вікторія, студентка 2 курсу,
  • Волик Марина, студентка 2 курсу,
  • Надежко Ганна, студентка 1 курсу,
  • Кіріленко Надія, студентка 1 курсу,
  • Охрименко Ангеліна, студентка 2 курсу.

Дякуємо студентському тренеру та капітану збірної - Заславській Владиславі та старшим викладачам кафедри фізичної культури Дембіцькій О. О.  та Янченко І. М. за підготовку команди до чемпіонату.

Бажаємо подальших успіхів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

остання редакція 17.12.2018
Vega