Акція "ФЕМП зігріває"

Що потрібно, аби зігрітися морозною зимою? Правильно – багато чаю, печива та гарного настрою! Усе це факультет економіки, менеджменту та психології втілив в акції "ФЕМП зігріває".

Захід пройшов 7 грудня 2018 року. Навпроти брендової локації "I love КNUTE" був установлений тент, де з самого ранку роздавалися гарячі напої та деякі смаколики. В асортименті були різні види чаю та печива. Також святкову атмосферу створювала музика, що лунала протягом усього дня!

Студенти охоче ласували печивом, спілкувалися з іншими та робили багато знімків біля фотостенду. Кожен мав змогу з’їсти та випити стільки, скільки забажає! Тому ніхто не залишився байдужим, проходячи повз тент з усілякими солодощами.

РСС факультету невимовно вдячні кожному, хто долучився до акції та посміхався разом із ними, п'ючи смачний чай та співаючи святкових пісень!

остання редакція 17.12.2018
Vega