Благодійна акція від ФРГТБ: збір коштів на подарунки діткам у лікарні

Наближається час новорічних свят. Кожен починає шукати найкращу ялинку і купувати подарунки родині. Ця пора дійсно найчарівніша. І коли ж, як не зараз, робити добрі справи і влаштувати свято тим, хто, на жаль, не може повністю його відчути.

Наша велика сім'я ФРГТБ 7 грудня 2018 року влаштувала благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая. Усі групи першого курсу працювали як єдина команда задля однієї цілі: зібрати кошти на подарунки діткам у лікарні.

Кожна група змогла створити справжню новорічну атмосферу: тематична музика, декор, ласощі і навіть костюмоване вбрання! Це була не тільки благодійна справа, але й невеликий конкурс, що підбадьорило учасників на те, аби продати якомога більше смаколиків.

Як було приємно бачити посмішки людей, які просто проходили поряд. А уявіть задоволені дитячі обличчя, які, навіть того не очікувавши, отримають подарунки!

Спробуйте стати тим самим Святим Миколаєм хоч для когось, і ви зрозумієте чому новорічна пора має магічну атмосферу!

остання редакція 17.12.2018
Vega