Студент КНТЕУ - "Найкращий оратор Всеукраїнського конкурсу з міжнародного гуманітарного права-2018"

Міжнародним Комітетом Червоного Хреста проведено усну частину Всеукраїнського конкурсу з міжнародного гуманітарного права-2018, яка відбулась 5-7 грудня 2018 року

Нагороду за свою ораторську майстерність – "Найкращий оратор Всеукраїнського конкурсу з міжнародного гуманітарного права-2018" – отримав студент 4 курсу спеціальності "Міжнародне право" Київського національного торговельно-економічного університету Чумак Артем.

Хоча конкурс є командним змаганням, індивідуальним учасникам також виставлялися адвокаційні бали, оцінюючи якість їх виступів під час кожної адвокаційної сесії. Бали індивідуальним учасникам заносились у конкурсну таблицю, що дозволило сформувати рейтинг для цілей нагородження індивідуальною нагородою. Гра та рейтинг команди не впливали на виставлення індивідуальних адвокаційних балів.

остання редакція 17.12.2018
Vega