Конференція "Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності"

На базі кафедри психологїї КНТЕУ 5 грудня 2018 року відбулася науково-практична конференція студентів та молодих вчених "Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності".

Під час конференції було представлено 47 доповідей, які стосуються зазначеної тематики конференції. Участь брали студенти КНТЕУ, молоді вчені та студенти ТЕК КНТЕУ.

І місце посіли: Дзюбенко Юлія (2 курс, 5 група ФЕМП), Кузеванова Марія (3 курс, 6 група ФЕМП), Трофіменко Маріна (гр. МД-21 ТЕК КНТЕУ), Сімак Ольга (3 курс, 12 група ФТМ), Корнієць Микита (3 курс, 12 група ФТМ), Іванов Євгеній (3 курс, 12 група ФТМ).

ІІ місце розділили: Ковальова Катерина (2 курс, 5 група ФЕМП), Карпенко Станіслав (2 курс, 5 група ФЕМП), Волкова Яна (гр. МД-21 ТЕК КНТЕУ), Шевчук Вікторія (гр. МД-21 ТЕК КНТЕУ), Ступка Майя (3 курс, 6 група ФЕМП), Лазаренко Владислава (гр. МД-21 ТЕК).

ІІІ місце посіли: Пилипенко Валерій (3 курс, 6 група ФЕМП), Лой Юлія (1 курс ФТМ), Задорожна Анастасія (2 курс, 4 група ФЕМП), Йолтуховська Катерина (гр. МД-21 ТЕК КНТЕУ), Бишовець Євгенія (гр. МД-21 ТЕК КНТЕУ), Чернєва Анастасія (гр. МД-21 ТЕК КНТЕУ).

Викладачі кафедри психології КНТЕУ на чолі з доктором психологічних наук, професором Корольчуком М. С. відмітили високий рівень підготовки всіх учасників конференції.

остання редакція 19.12.2018
Vega