Завідувачу кафедри міжнародного публічного права Дешко Л. М. присуджено премію Президента України для молодих вчених

Згідно з Указом Президента України №419/2018 від 7 грудня 2018 р. за роботу "Конституційне право на звернення до міжнародних судових установ та міжнародних організацій" Дешко Людмилі Миколаївні – докторові юридичних наук, завідувачеві кафедри міжнародного публічного права Київського національного торговельно-економічного університету присуджено премію Президента України для молодих вчених 2018 року.

Премія Президента України для молодих вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Вітаємо Дешко Людмилу Миколаївну з високою нагородою!

остання редакція 17.12.2018
Vega