Всеукраїнський тиждень права: зустріч із директоркою громадської організації "Вектор прав людини" Валерією Рибак

У рамках Всеукраїнського тижня права члени Правового сектору РСС ФМТП 7 грудня 2018 року організували зустріч із директоркою громадської організації «Вектор прав людини», координаторкою проекту «Суд людською мовою» – Валерією Рибак.

Тема зустрічі - «Відкритий та зрозумілий суд: можливості для громадян». Студенти КНТЕУ отримали відповіді на такі питання:

• Як можна дізнатися про те, що саме відбувається в суді?
  • Які першоджерела про діяльність суду і судові процеси?
  • Чи можна переглядати судові засідання, не відвідуючи суд?
  • Які зміни відбулись у судовій системі завдяки співпраці з громадськими організаціями?
  • Що можуть робити правозахисники, активісти, студенти для підвищення рівня забезпечення права на справедливий суд?

Ми дякуємо нашій гості, було цікаво та пізнавально!

Сподіваємось на плідну співпрацю й надалі!

остання редакція 29.05.2019