Спортивний успіх майбутніх вступників

Цей рік став справжнім проривом українського школярського спорту на міжнародній арені: 112 медалей (39 - золотих, 39 - срібних, 34 - бронзових) на найпрестижніших учнівських стартах Всесвітній літній Гімназіаді!

7 грудня 2018 року у Конгрес-центрі КНТЕУ відбулася конференція Української федерації учнівського спорту, на якій заступник міністра освіти і науки України Роман Греба разом із Віце-прем’єр-міністром України В’ячеславом Кириленком, Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, президентом Міжнародної федерації учнівського спорту Лораном Петринкою, президентом Спортивної студентської спілки України, ректором НУФВСУ Євгенієм Імасом, народними депутатами України Хвичею Мепарішвілі, Юрієм Савчуком, Олександром Горбуновим, головою КФВС МОН України Вадимом Стеценком привітали Подяками Міністерства освіти і науки України переможців і призерів Всесвітньої Гімназіади, нагородили Кубками переможців і призерів загального заліку за результатами змагань командної першості Гімназіади України-2018.

Важливим кроком стало підписання Меморандуму про співпрацю між МОН України та Спортивним рухом Олександра Педана "Juniors Z" та вручення премій двом найкращим вчителям, які запровадили у своїх школах нові види спорту.

У майбутніх вступників була можливість ознайомитися з діяльністю КНТЕУ, дізнатися про спортивну базу нашого університету, спілкуючись із представниками Приймальної комісії.

Зичимо нових перемог юним талантам!

Чекаємо на вступі-2019!

остання редакція 17.12.2018