Студентка ФЕМП Бойко Людмила - лауреат премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування

У залі засідань Київської міської державної адміністрації 7 грудня 2018 року з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулося урочисте нагородження активних студентів та громадських організацій м. Києва.

Студентка ІІІ курсу ФЕМП спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Бойко Людмила стала лауреатом премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток міцевого самоврядування.

Вітаємо Людмилу, пишаємося та бажаємо нових успіхів у науковій та освітній діяльності з визнанням здобутків в Україні та світі надалі.

остання редакція 17.12.2018
Vega