Лист-подяка від Пенсійного фонду України

На ім'я ректора КНТЕУ А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від Державного підприємства «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» за підписом Генерального директора О. Калинського.

У листі партнери висловлюють подяку за створені умови для проведення навчання кадрового резерву Пенсійного фонду України.

Окрему подяку висловлено викладачам:

• професору Криворучко О. В.,
  • професору Шестопаловій Л. М.,
  • доценту Шашенко С. Ю.,
  • доценту Миронцю С. М.,
  • доценту Запотоцькій  О. В.,
  • доценту Голік О. В.,
  • доценту Андріїв В. В.

Подяку за створені умови проживання висловлено колективу гуртожитку №5 та завідувачу – Прудкій О. М.

Вдячність в організації висловлюється працівникам: Федоровій К. М. та Руденчику В. І.

Цикл семінарів для працівників Фонду відбувався у межах співпраці між КНТЕУ і Пенсійним фондом України та стосувався різносторонніх тематик: від економічних до психологічних питань.

Фонд висловлює сподівання на продовження співпраці надалі.

Дякуємо нашим партнерам за високу оцінку діяльності та зичимо працівникам Фонду наснаги та чекаємо нових плідних зустрічей!

остання редакція 18.12.2018