logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Акція: "КНТЕУ за здорове покоління"

Загальна інформація

Відомий український вчений Олександр Богомолець колись сказав: "Уміння проживати життя – це, насамперед, уміння не вкорочувати його".

Студенти нашого університету розуміють усю важливість цих слів та знають, що треба робити для того, щоб жити довго та щасливо. Тому сьогодні спільними зусиллями всіх факультетів була організована та проведена акція під назвою "КНТЕУ за здорове покоління".

У рамках цього заходу кожен охочий мав можливість розпочати свій ранок позитивно та активно, долучившись до нашої веселої "Руханки" під запальні сучасні пісні на великій перерві в холі А корпусу.

Також нікого не залишили байдужим наші фотозони та відеоролики про шкідливість алкоголю, тютюну та наркотиків, які змушували замислитись та вкотре подумати про своє здоров‘я та правильність наших життєвих вчинків.

Протягом усього заходу студентам пропонувалося пройти анкетування та відповісти на запитання про споживання алкоголю серед молоді, під час якого ми знову інформували учасників про наслідки вживання алкогольних напоїв.

Останнім етапом цієї акції було проведення тематичного квесту, у якому брали участь команди від різних факультетів, і який дав нам можливість перевірити знання учасників стосовно впливу тютюну та нікотину на організм людини, а також різних статистичних фактів про стан нікотинової залежності в Україні та світі.

І, звичайно ж, на згадку про те, як важливо берегти своє здоров’я і як чудово, що у КНТЕУ ти завжди можеш знайти однодумців, усім учасникам роздавали тематичні наліпки із написом "Ні палінню".

Піклуйтеся про себе і закликайте до цього інших та пам‘ятайте, що бути здоровими - це головний обов‘язок у вашому житті!

12.12.2018
42265
746
остання редакція 17.12.2018
Vega